scio-logo-200x61-1-png

Učím s AI

AI tipy ze školní praxe

Zjistěte, jak můžete využít prémiovou verzi Kahoot! a generátor otázek, který podporuje různé typy otázek a dokáže zpracovat i obsáhlé PDF soubory. Ideální pro všechny zaneprázdněné vyučující!
Kdo se někdy zabýval úpravou nebo tvorbou ŠVP, či se snad účastnil prací na revizi RVP, asi potvrdí, že nejvíce práce je se znalostmi. Které znalosti jsou opravdu nezbytné? Které zbytné? A proč? A jsou znalosti jednolitá masa nebo je možné je nějak strukturovat?
Jak využít umělou inteligenci pro správu a analýzu dat ve výuce? Nástrojů, které tuhle funkci poskytují, je stále víc a víc. Dnes jsme se vám proto rozhodli představit, jakým způsobem tuhle funkci můžete využít i vy a to za pomoci známé aplikace od Microsoftu Excel.
Facebooková skupina Učím s AI se rozrůstá. Připojte se do ní také a pojďte s námi čerpat inspiraci, diskutovat nebo sdílet zajímavé tipy.
Dnes se zaměříme na tři aplikace pro jazykovou korekturu: Microsoft Editor, Grammarly a DeepL Write. Každou si stručně představíme a následně ji využijeme při redakci zprávy ze školního projektového dne.
Studie o efektivitě promptovacích technik.